HOME

COMPETITIE 2022
Vrijdag 30 september
1e 19.00u BeMo - Fysio U'hout
Top 20.00u Motorhuis - RvO/Hov.
Top 21.00u Bes'17 - Team IDO
Top 22.00u BVA - Verhoeven
Dinsdag 4 oktober
2e 19.30u ZVT Golazo - Maximus B.
1e 20.30u Axi Vloer - G. van Keulen
1e 21.30u Zuiver Risico - Mako FC
Vrijdag 7 oktober
2e 19.00u Brandweer - KPJ U'hout
Top 20.00u Team IDO - BVA
Top 21.00u RvO/Hov. - Bes'17
2e 22.00u Dick Tevreden - St. Pieter
Dinsdag 11 oktober
1e 19.30u Zuiver Risico - Fysio U.
2e 20.30u KPJ U'hout - ZVT Golazo
1e 21.30u Axi Vloer - BeMo/M.
Vrijdag 14 oktober
1e 19.00u G. van Keulen - Mako FC
Top 20.00u Verhoeven - Blooms & B.
Top 21.00u Bes'17 - Motorhuis B.
2e 22.00u Maximus - Dick Tevreden
Dinsdag 18 oktober
1e 19.30u van Keulen - Zuiver Risico
1e 20.30u Fysio U'hout - Axi Vloer
2e 21.30u Dick Tevreden - Golazo
Vrijdag 21 oktober
2e 19.00u St. Pieter - Brandweer U.
Top 20.00u Motorhuis B. - BVA
1e 21.00u Mako FC - BeMo/M.
Top 22.00u Blooms & B. - Team IDO
NIEUWSBERICHTEN

Uitslagen Bekercompetitie Dinsdag 27 september

1A
AXI Vloer - Garage Van Keulen
1 - 9
2B
St. Pieter/Fuerza - ZVT Golazo
1 - 3
1B
Mako FC - Zuiver Risico Advies
10 - 1

Uitslagen Bekercompetitie Vrijdag 23 september

2A
Brandweer Udenhout - Maximus Boxing
5 - 3
TA
Bes17/Ammerlaan(wns) - Verhoeven Kunststof D.
2 - 2
TB
Motorhuis Brabant - Team IDO
5 - 3
TC
Blooms & Blossom - RvO Hov./Hooijen Instal
0 - 5

Voor een kompleet overzicht uitslagen en standen check de links:
Topdivisie ; Eerste divisie ; Tweede divisie ; Bekercompetitie.

STAND TOPDIVISIE
1 Blooms & Blossom 00 00
2 BVA 00 00
3 RvO Hov./Hooijen Instal. 00 00
4 Motorhuis Brabant 00 00
5 Bes '17/Ammerlaan 00 00
6 Team IDO 00 00
7 Verhoeven Kunststof Daken 00 00
STAND 1e DIVISIE
1 Zuiver Risico Advies 00 00
2 Axi Vloer 00 00
3 BeMo/Mathijssen 00 00
4 Fysiotherapie Udenhout 00 00
5 Garage van Keulen 00 00
6 Mako FC 00 00
STAND 2e DIVISIE
1 Brandweer Udenhout 00 00
2 KPJ Udenhout 00 00
3 Maximus Boxing 00 00
4 St. Pieter/Fuerza 00 00
5 Dick Tevreden Afbouw 00 00
6 ZVT Golazo 00 00