HOME

PROGRAMMA COMPETITIE
Dinsdag 25 september
19.30u
2e
Golazo - De Bruijn
20.30u
Top
RvO - Olislagers
21.30u
1e
MadamV - AXI Vloer
Vrijdag 28 september
19.00u
Top
Pallandt - Van Keulen
20.00u
1e
DTE Fuerza - BVA
21.00u
Top
Blooms - Jong v Geest
22.00u
2e
KPJ - Team IDO
Dinsdag 2 oktober
19.30u
1e
BVA - DTE Fuerza
20.30u
2e
Brandweer - Golazo
21.30u
Top
Van Keulen - Active Opl.
Vrijdag 5 oktober
19.00u
1e
BVA - Jos vd Bersselaar
20.00u
2e
De Bruijn - GBB
21.00u
Top
Olislagers - Blooms & B.
22.00u
1e
BeMo - Frecoma
Dinsdag 23 oktober
19.30u
2e
Golazo - KPJ U'hout
20.30u
1e
vd Bersselaar - AXI Vloer
21.30u
2e
VDT Advocaten - GBB
Vrijdag 26 oktober
19.00u
2e
Brandweer - De Bruijn
20.00u
1e
Frecoma - BVA
21.00u
Top
Jong v Geest - Pallandt H.
22.00u
1e
DTE Fuerza - Madam V.
Dinsdag 30 oktober
19.30u
2e
Team IDO - vd Plas
20.30u
Top
Active Opl. - Jong v Geest
21.30u
1e
AXI Vloer - Frecoma
PROGRAMMA BEKER
Dinsdag 9 oktober
19.30u
BE2
KPJ U'hout - De Bruijn
20.30u
BE1
AXI Vloer - vd Bersselaar
21.30u
BET
Active Opl. - Olislagers
Vrijdag 12 oktober
19.00u
BE2
VDT Adv. - Brandweer
20.00u
BE1
Frecoma - Madam V.
21.00u
BET
RvO - Van Keulen
UITSLAGEN GESPEELDE WEDSTRIJDEN
Uitslagen vrijdag 21 september

2e Div Team IDO - Brandweer Udenhout
4 - 6
1e Div Jos van de Bersselaar - BeMo/Mathijssen
3 - 4
2e Div VDT Advocaten - KPJ Udenhout
1 - 5
2e Div Goed Beter Bertens Verkeersschool vd Plas
2 - 1

Uitslagen dinsdag 18 september

Beker DTE Fuerza - AXI Vloer
1 - 4
Beker Jong Van Geest - Vakgarage Olislagers
2 - 4
Beker Active Opleiding - Pallandt Hekwerk
5 - 0

Voor een kompleet overzicht uitslagen en standen check de links:
Topdivisie ; Eerste divisie ; Tweede divisie ; Bekercompetitie.

NIEUWSBERICHTEN
Sponsoractie PLUS Supermarkt in Udenhout

Beste Leden,

Bij de PLUS Supermarkt in Udenhout kan van 16 september tot 1 december 2018 gespaard worden voor verenigingen.

Wij als RZVU hebben ons ook aangemeld voor deze actie.

Meer informatie van de sponsoractie met de wijze waarop gespaard kan worden vind je hier

Ledenadministratie
In aanloop naar het nieuwe seizoen verzoeken wij alle teams nogmaals goed naar de gegevens van hun team te kijken zoals die bij ons bekend zijn. Zowel de leden, de contactpersoon met email en de naam van het team gaan wij binnenkort weer uploaden naar de website. Wijzigingen dienen te worden doorgegeven aan Walther van de Oetelaar, per mail: leden.rzvu@ziggo.nl.
STAND TOPDIVISIE
1 Active Opleiding/Rick Light 00 00
2 Pallandt Hekwerk 00 00
3 Blooms & Blossom 00 00
4 RvO Hov./Moombahbaas 00 00
5 Vakgarage Olislagers 00 00
6 Jong Van Geest 00 00
7 Garage Van Keulen 00 00
STAND 1e DIVISIE
1 BeMo/Mathijssen 01 03
2 Jos van de Bersselaar 00 00
3 BVA 00 00
4 DTE Fuerza 00 00
5 Frecoma 00 00
6 Madamvintage.nl 00 00
7 Jos van de Bersselaar 01 00
STAND 2e DIVISIE
1 KPJ Udenhout 01 03
2 Brandweer Udenhout 01 03
3 Goed Beter Bertens 01 03
4 ZVT Golazo 00 00
5 De Bruijn Timmerwerken 00 00
6 Verkeersschool vd Plas 01 00
7 Team IDO 01 00
8 VDT Advocaten 01 00