TWEEDE DIVISIE


TWEEDEDIVISIE [ Standenlijst]
G
W
G
V
PNT
DV
DT
01 BVA
14
12
00
02
36
113
058
02 BeMo/Mathijssen
14
09
01
04
28
066
044
03 De Bruijn Timmerwerken
13
06
03
04
21
055
043
04 Goed Beter Bertens
14
06
02
06
20
072
072
05 KPJ Udenhout
13
06
00
07
18
065
067
06 Verkeersschool vd Plas
13
04
01
08
13
044
060
07 Team IDO
14
04
01
09
13
069
082
08 VDT Advocaten
13
03
00
10
09
038
086

TWEEDEDIVISIE 2018-2019 [ Programma & Uitslagen]
Dinsdag 08-01-2019 20.30 uur Goed Beter Bertens
-
KPJ Udenhout
4
-
5
21.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Team IDO
5
-
5
Vrijdag 11-01-2019 20.00 uur BeMo/Mathijssen
-
Verkeersschool vd Plas
6
-
3
21.00 uur BVA
-
VDT Advocaten
14
-
5
Dinsdag 15-01-2019 19.30 uur Verkeersschool vd Plas
-
Goed Beter Bertens
6
-
9
Vrijdag 18-01-2019 19.00 uur Team IDO
-
BVA
2
-
16
22.00 uur KPJ Udenhout
-
De Bruijn Timmerwerken
3
-
4
Dinsdag 22-01-2019 21.30 uur VDT Advocaten
-
BeMo/Mathijssen
3
-
6
Dinsdag 29-01-2019 19.30 uur VDT Advocaten
-
Verkeersschool vd Plas
4
-
5
Vrijdag 01-02-2019 19.00 uur BeMo/Mathijssen
-
Team IDO
4
-
3
21.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Goed Beter Bertens
3
-
4
22.00 uur BVA
-
KPJ Udenhout
16
-
5
Vrijdag 08-02-2019 19.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
6
22.00 uur Team IDO
-
VDT Advocaten
4
-
6
Dinsdag 12-02-2019 21.30 uur Goed Beter Bertens
-
BVA
6
-
10
Vrijdag 15-02-2019 19.00 uur Team IDO
-
Verkeersschool vd Plas
3
-
4
21.00 uur KPJ Udenhout BeMo/Mathijssen
0
-
5
Dinsdag 19-02-2019 19.30 uur VDT Advocaten
-
KPJ Udenhout
uitgesteld
Vrijdag 22-02-2019 20.00 uur BVA
-
De Bruijn Timmerwerken
4
-
3
22.00 uur BeMo/Mathijssen
-
Goed Beter Bertens
5
-
9
Vrijdag 08-03-2019 19.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
BeMo/Mathijssen
2
-
2
20.00 uur Goed Beter Bertens VDT Advocaten
9
-
4
21.00 uur KPJ Udenhout Team IDO
4
-
8
22.00 uur BVA Verkeersschool vd Plas
0
-
5
Dinsdag 12-03-2019 20.30 uur VDT Advocaten
-
De Bruijn Timmerwerken
6
-
2
Vrijdag 15-03-2019 19.00 uur BeMo/Mathijssen
-
BVA
3
-
4
22.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
KPJ Udenhout
2
-
9
Dinsdag 19-03-2019 20.30 uur Team IDO
-
Goed Beter Bertens
9
-
2
Dinsdag 26-03-2019 19.30 uur KPJ Udenhout
-
Goed Beter Bertens
3
-
7
21.30 uur VDT Advocaten
-
BVA
0
-
5
Vrijdag 29-03-2019 20.00 uur Team IDO
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
9
21.00 uur Verkeersschool vd Plas BeMo/Mathijssen
2
-
4
Vrijdag 05-04-2019 22.00 uur BeMo/Mathijssen VDT Advocaten
9
-
1
Dinsdag 09-04-2019 19.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
KPJ Udenhout
3
-
1
20.30 uur Goed Beter Bertens
-
Verkeersschool vd Plas
2
-
2
Vrijdag 12-04-2019 20.00 uur BVA Team IDO
7
-
1
Dinsdag 16-04-2019 20.30 uur Verkeersschool vd Plas
-
VDT Advocaten
5
-
0
Vrijdag 19-04-2019 19.00 uur KPJ Udenhout BVA
8
-
3
21.00 uur Team IDO BeMo/Mathijssen
3
-
5
22.00 uur Goed Beter Bertens De Bruijn Timmerwerken
4
-
4
Dinsdag 07-05-2019 19.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Verkeersschool vd Plas
5
-
1
20.30 uur BeMo/Mathijssen
-
KPJ Udenhout
6
-
2
Vrijdag 10-05-2019 19.00 uur VDT Advocaten Team IDO
5
-
4
21.00 uur BVA Goed Beter Bertens
15
-
7
Vrijdag 17-05-2019 20.00 uur Goed Beter Bertens BeMo/Mathijssen
1
-
4
21.00 uur De Bruijn Timmerwerken BVA
6
-
7
Vrijdag 24-05-2019 20.00 uur KPJ Udenhout VDT Advocaten
12
-
0
22.00 uur Verkeersschool vd Plas Team IDO
5
-
8
Dinsdag 28-05-2019 21.30 uur Team IDO
-
KPJ Udenhout
5
-
7
Dinsdag 04-06-2019 19.30 uur VDT Advocaten
-
Goed Beter Bertens
0
-
5
20.30 uur BeMo/Mathijssen
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
3
Dinsdag 11-06-2019 21.30 uur Verkeersschool vd Plas
-
BVA
2
-
4
Vrijdag 14-06-2019 20.00 uur Goed Beter Bertens Team IDO
3
-
12
Dinsdag 18-06-2019 19.30 uur VDT Advocaten
-
KPJ Udenhout
4
-
6
Vrijdag 21-06-2019 21.00 uur BVA BeMo/Mathijssen
8
-
5
Dinsdag 25-06-2019 19.30 uur KPJ Udenhout
-
Verkeersschool vd Plas
-
20.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
VDT Advocaten
-
Vrijdag 28-06-2019 19.00 uur Afsluitingsavond LKC