TWEEDE DIVISIE


TWEEDEDIVISIE [ Standenlijst]
G
W
G
V
PNT
DV
DT
01 Mako FC
12
10
00
02
30
107
044
02 Garage Van Keulen
12
09
01
02
28
070
038
03 Maximus Boxing/Madamvintage.nl
12
07
01
04
22
068
044
04 De Bruijn Timmerwerken
12
04
02
06
14
040
048
05 KPJ Udenhout
12
04
02
06
14
040
055
06 Brandweer Udenhout
12
04
00
08
12
034
066
07 Verkeersschool vd Plas
12
00
02
10
02
017
081

TWEEDEDIVISIE 2021[ Programma & Uitslagen]
Vrijdag 01-10-2021 19.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Mako FC
0
-
5
20.00 uur Garage Van Keulen Verkeersschool vd Plas
12
-
2
21.00 uur KPJ Udenhout Maximus Boxing/Madamvintage
3
-
3
Vrijdag 08-10-2021 20.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
2
22.00 uur Maximus Boxing/Madamvintage Garage Van Keulen
3
5
Vrijdag 15-10-2021 21.00 uur Brandweer Udenhout
-
Verkeersschool vd Plas
4
-
2
Dinsdag 19-10-2021 21.30 uur Garage Van Keulen
-
KPJ Udenhout
4
-
4
Dinsdag 02-11-2021 19.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Maximus Boxing/Madamvintage
1
-
6
Vrijdag 05-11-2021 19.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
Mako FC
1
-
12
Dinsdag 09-11-2021 20.30 uur Brandweer Udenhout
-
KPJ Udenhout
2
-
3
Vrijdag 12-11-2021 21.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Garage Van Keulen
2
-
7
Dinsdag 16-11-2021 19.30 uur KPJ Udenhout
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
3
20.30 uur Maximus Boxing/Madamvintage Brandweer Udenhout
10
-
1
Vrijdag 19-11-2021 21.00 uur Mako FC
-
Garage Van Keulen
6
-
2
Dinsdag 23-11-2021 22.00 uur Garage Van Keulen
-
Brandweer Udenhout
10
-
3
Vrijdag 26-11-2021 20.00 uur Mako FC
-
Maximus Boxing/Madamvintage
10
-
7
Dinsdag 01-02-2022 21.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
Garage van Keulen
0
-
5
22.00 uur KPJ Udenhout Mako FC
4
-
15
Vrijdag 04-02-2022 21.00 uur Brandweer Udenhout
-
De Bruijn Timmerwerken
2
-
7
Dinsdag 15-02-2022 21.00 uur Mako FC
De Bruijn Timmerwerken
13
-
7
Vrijdag 18-02-2022 19.00 uur Brandweer Udenhout
-
Mako FC
1
-
10
20.00 uur Garage van Keulen
-
Maximus Boxing/Madamvintage
7
-
6
Dinsdag 22-02-2022 20.30 uur Brandweer Udenhout
Garage van Keulen
1
-
4
Vrijdag 11-03-2022 20.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Verkeersschool vd Plas
1
-
1
22.00 uur KPJ Udenhout
-
Garage van Keulen
0
-
5
Vrijdag 18-03-2022 21.00 uur Maximus Boxing/Madamvintage
-
De Bruijn Timmerwerken
4
-
3
22.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
Brandweer Udenhout
5
-
6
Dinsdag 22-03-2022 19.30 uur De Bruijn Timmerwerken
-
KPJ Udenhout
11
-
1
20.30 uur Brandweer Udenhout
-
Maximus Boxing/Madamvintage
0
-
7
Dinsdag 29-02-2022 20.30 uur Mako FC
Verkeersschool vd Plas
16
-
2
Vrijdag 01-04-2022 20.00 uur Garage van Keulen
-
De Bruijn Timmerwerken
4
-
0
Dinsdag 05-04-2022 19.30 uur KPJ Udenhout
-
Brandweer Udenhout
5
-
8
20.30 uur Maximus Boxing/Madamvintage
-
Mako FC
5
-
9
Vrijdag 22-04-2022 19.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
Maximus Boxing/Madamvintage
2
-
6
22.00 uur Mako FC
-
KPJ Udenhout
0
-
5
Dinsdag 26-04-2022 20.30 uur KPJ Udenhout
-
Verkeersschool vd Plas
5
-
0
Vrijdag 29-04-2022 21.00 uur Garage van Keulen
-
Mako FC
5
-
11
22.00 uur De Bruijn Timmerwerken
-
Brandweer Udenhout
3
-
1
Dinsdag 10-05-2022 20.30 uur Maximus Boxing/Madamvintage
-
KPJ Udenhout
4
-
3
Vrijdag 13-05-2022 19.00 uur Mako FC
-
Brandweer Udenhout
0
-
5
22.00 uur Verkeersschool vd Plas
-
KPJ Udenhout
0
-
5
Dinsdag 17-05-2022 19.30 uur Maximus Boxing/Madamvintage
-
Verkeersschool vd Plas
7
-
0