KAMPIOENEN

Kampioenen RZVU
Seizoen 2016-2017
Kampioen Topdivisie Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lazlo Kokke Cup Sportiviteitsprijs
Active Opleidingen MadamVintage.nl Berkels Clubke Jong van Geest Pallandt Hekwerken Brandweer Udenhout
Seizoen 2015-2016
Kampioen Topdivisie Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lazlo Kokke Cup Sportiviteitsprijs
Locked/RVO Hovenier Jong van Geest KPJ Udenhout Jong van Geest Pallandt Hekwerken ZVT Golazo
Seizoen 2014-2015
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lazlo Kokke Cup Sportiviteitsprijs
Pallandt Hekwerken Heymans Bouw Blooms & Blossom Blooms & Blossom VDT Advocaten
Seizoen 2013-2014
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lazlo Kokke Cup Sportiviteitsprijs
Verhoeven Bouwservice Berkels Clubke Auto Van Empel Van Rossum Brandweer Udenhout
Seizoen 2012-2013
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lazlo Kokke Cup Sportiviteitsprijs
Blooms & Blossom PBS Auto Van Empel Van Rossum Kreytehuis
Seizoen 2011-2012
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Supercup Sportiviteitsprijs
Van Rossum KPJ CU & S CU & S HVE
Seizoen 2010-2011
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Supercup Sportiviteitsprijs
Verhoeven Bouwservice Shoarmastar Verhoeven Bouwservice Blooms & Blossom Shoarmastar
Seizoen 2009-2010
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lease Team Cup Sportiviteitsprijs
Blooms & Blossom Horsten klus & interieur Blooms & Blossom Blooms & Blossom PBS
Seizoen 2008-2009
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Grote Bekerwinnaar Kleine Bekerwinnaar Lease Team cup Sportiviteitsprijs
Verhoeven bouwservice CU&S Kolen schilderwerken Verhoeven bouwservice Verhoeven bouwservice Rijschool van de Plas
Seizoen 2007-2008
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Grote Bekerwinnaar Kleine Bekerwinnaar Lease Team cup Sportiviteitsprijs
Verhoeven bouwservice Admea Blooms & Blossom Verhoeven bouwservice Verhoeven bouwservice Nogmaals
Seizoen 2006-2007
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Grote Bekerwinnaar Kleine Bekerwinnaar Lease Team cup Sportiviteitsprijs
Van Rossum Adm. Diensten Horsten Klus Van Rossum Adm. Diensten PBS Van Rossum Adm. Diensten Brandweer Udenhout
Seizoen 2005-2006
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Grote Bekerwinnaar Kleine Bekerwinnaar Lease Team cup Sportiviteitsprijs
PMWB Nogmaals Van Rossum Adm. Diensten Cafe de Lange Van Rossum Adm. Diensten Rijschool van de Plas
Seizoen 2004-2005
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Lease Team Cup Sportiviteitsprijs
Verhoeven Bouwservice ZVV ' 't Vosje Van Rossum Adm. Diensten PBS / Janssen Brandweer Udenhout
Seizoen 2003-2004
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Copa De Lange Sportiviteitsprijs
Van Rossum Adm. Diensten Café bij de Lange Van Rossum Adm. Diensten Van Rossum Adm. Diensten Brandweer Udenhout
Seizoen 2002-2003
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Copa De Lange Sportiviteitsprijs
Seat Auto Noordhoek ZVV ' 't Vosje v Rossum Adm.diensten Seat Auto Noordhoek ZVV Schikker Logistics
Seizoen 2001-2002
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Supercup Sportiviteitsprijs
ZVV Wytec/Algemeen Belang ZVV Stalpers de Vin Seat Auto Noordhoek ZVV Wytec/Algemeen Belang Brandweer Udenhout
Seizoen 2000-2001
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Supercup Sportiviteitsprijs
ZVV Wytec/Algemeen Belang ZVV Huysmans ZVV Shoarma Star ZVV Wytec/Algemeen Belang Brandweer Udenhout
Seizoen 1999-2000
Kampioen 1e Divisie Kampioen 2e Divisie Bekerwinnaar Supercup Sportiviteitsprijs
VV PBS ZVV Besselink Nador ZVV PBS ZVV PBS Coppens Meng Unie