TEAMS

 TEAMS TENUEKLEUREN
Topdivisie: Garage Van Keulen Wil Schapendonk wil.schapendonk[AT]home.nl Shirt: Donk.blauw ; Broek: Donk.blauw
Pallandt Hekwerk Coen van der Bruggen cvanderbruggen[AT]hotmail.com Shirt: Wit ; Broek: Blauw
Blooms & Blossom Rob van de Ven drog.venmans[AT]hotmail.com Shirt: Wit ; Broek: Wit
RvO Hovenier Bram van Hal bramvanhal[AT]live.nl Shirt: Roze ; Broek: Zwart
MadamVintage.nl Nick van Drunen nick_v_drunen[AT]hotmail.com Shirt: Wit ; Broek: Zwart
Jong Van Geest Mark van Iersel mark[AT]soiltech.nl Shirt: Wit ; Broek: Zwart
Active Opleiding/Rick Light Ron Oosterwijk ron.oosterwijk[AT]politie.nl Shirt: Rood ; Broek: Bordeaux rood
1e Divisie: AXI Vloer Rudolf den Dekker rudolfdendekker[AT]planet.nl Shirt: Wit /rode balk ; Broek: Wit
Goed Beter Bertens Roel Schoonus roelschoonus[AT]gmail.com Shirt: Rood ; Broek: Zwart
DTE Fuerza Manfred de Laat manfreddelaat[AT]gmail.com Shirt: Blauw ; Broek: Wit
Berkels Clubke Joep Denissen joepdenissen33[AT]hotmail.nl Shirt: Lichtblauw ; Broek: Wit
Vakgarage Olislagers Teun van Asten teun_3000[AT]hotmail.com Shirt: Donk.blauw ; Broek: Donk.blauw
BVA Erik Goedhart erik[AT]goedhart.cc Shirt: Lichtgroen ; Broek: Wit
BeMo/Mathijssen Jurgen Moonen jurgenmoonen[AT]gmail.com Shirt: Zwart ; Broek: Zwart
2e Divisie: ZVT/Golazo Jaap van Oers jaapvanoers[AT]gmail.com Shirt: Lichtgroen ; Broek: Wit
Team BES Wouter van Rosmalen PVanRosmalen[AT]msxi-euro.com Shirt: Wit ; Broek: Zwart
VDT Advocaten Bob Vertogen b.vertogen[AT]vdt-advocaten.nl Shirt: Grijs ; Broek: Grijs
Verkeersschool van de Plas Harrie Robben h.robben[AT]home.nl Shirt: Oranje ; Broek: Zwart
Jos van de Bersselaar Herbert van Pelt hfvanpelt[AT]home.nl Shirt: Wit ; Broek: Blauw
KPJ Udenhout Corné Vromans cornevromans013[AT]hotmail.com Shirt: Blauw ; Broek: Blauw
Brandweer Udenhout Richard Dellemijn richarddellemijn[AT]msn.com Shirt: Rood ; Broek: Zwart