EERSTE DIVISIE


EERSTEDIVISIE [ Standenlijst]
G
W
G
V
PNT
DV
DT
01 Vakgarage Olislagers
12
09
02
01
29
065
037
02 Team IDO
12
08
02
02
26
091
039
03 BeMo/Mathijssen
12
06
01
05
19
045
034
04 Active Opleiding/Rick Light
12
04
04
04
16
048
046
05 Fysiotherapie Udenhout
12
05
00
07
15
058
079
06 DTE Fuerza
12
02
02
08
08
031
077
07 ZVT Golazo
12
02
01
09
07
035
061

EERSTEDIVISIE 2021 [ Programma & Uitslagen]
Dinsdag 05-10-2021 19.30 uur Active Opleiding/Rick Light
-
Vakgarage Olislagers
2
-
2
Vrijdag 08-10-2021 21.00 uur Fysiotherapie Udenhout
-
Team IDO
12
-
10
Dinsdag 12-10-2021 19.30 uur ZVT Golazo
-
BeMo/Mathijssen
0
-
9
21.30 uur Team IDO
-
Active Opleiding/Rick Light
5
-
2
Vrijdag 15-10-2021 22.00 uur Vakgarage Olislagers
-
DTE Fuerza
8
-
3
Dinsdag 19-10-2021 20.30 uur Active Opleiding/Rick Light
-
Fysiotherapie Udenhout
9
-
3
Vrijdag 22-10-2021 19.00 uur DTE Fuerza
-
Team IDO
3
-
18
20.00 uur BeMo/Mathijssen Vakgarage Olislagers
5
0
Dinsdag 02-11-2021 20.30 uur Vakgarage Olislagers
-
ZVT Golazo
4
-
2
Vrijdag 05-11-2021 22.00 uur Team IDO
-
BeMo/Mathijssen
2
-
2
Dinsdag 09-11-2021 19.30 uur DTE Fuerza
-
ZVT Golazo
5
-
0
Vrijdag 12-11-2021 19.00 uur BeMo/Mathijssen
-
Fysiotherapie Udenhout
0
-
5
Dinsdag 16-11-2021 21.30 uur Active Opleiding/Rick Light
-
BeMo/Mathijssen
0
-
5
Dinsdag 23-11-2021 19.30 uur Fysiotherapie Udenhout
-
ZVT Golazo
7
-
5
20.30 uur DTE Fuerza Active Opleiding/Rick Light
3
-
3
Vrijdag 26-11-2021 19.00 uur Team IDO
-
Vakgarage Olislagers
3
-
4
Dinsdag 01-02-2022 20.00 uur ZVT Golazo Active Opleiding/Rick Light
3
-
3
Vrijdag 04-02-2022 22.00 uur DTE Fuerza
-
BeMo/Mathijssen
0
-
5
Dinsdag 08-02-2022 21.00 uur ZVT Golazo DTE Fuerza
5
-
0
22.00 uur Vakgarage Olislagers Active Opleiding/Rick Light
3
-
2
Dinsdag 15-02-2022 20.00 uur BeMo/Mathijssen ZVT Golazo
3
-
6
Vrijdag 18-02-2022 22.00 uur DTE Fuerza
-
Vakgarage Olislagers
2
-
14
Dinsdag 22-02-2022 19.30 uur ZVT Golazo Fysiotherapie Udenhout
4
-
6
21.30 uur BeMo/Mathijssen Active Opleiding/Rick Light
0
-
5
Dinsdag 08-03-2022 21.30 uur Active Opleiding/Rick Light Team IDO
2
-
7
Vrijdag 11-03-2022 21.00 uur Vakgarage Olislagers
-
BeMo/Mathijssen
5
-
2
Vrijdag 18-03-2022 19.00 uur Team IDO
-
DTE Fuerza
5
-
2
Vrijdag 25-03-2022 20.00 uur BeMo/Mathijssen Team IDO
3
-
6
21.00 uur DTE Fuerza Fysiotherapie Udenhout
5
-
3
Dinsdag 29-03-2022 19.30 uur Active Opleiding/Rick Light DTE Fuerza
4
-
4
21.30 uur Team IDO ZVT Golazo
6
-
3
Vrijdag 01-04-2022 22.00 uur Fysiotherapie Udenhout BeMo/Mathijssen
1
-
4
Vrijdag 08-04-2022 20.00 uur Vakgarage Olislagers Team IDO
5
-
5
Dinsdag 12-04-2022 19.30 uur Active Opleiding/Rick Light ZVT Golazo
8
-
4
21.30 uur Fysiotherapie Udenhout Vakgarage Olislagers
4
-
9
Dinsdag 19-04-2022 20.30 uur Fysiotherapie Udenhout Active Opleiding/Rick Light
7
-
8
21.30 uur ZVT Golazo Vakgarage Olislagers
2
-
3
Vrijdag 29-04-2022 20.00 uur Fysiotherapie Udenhout DTE Fuerza
5
-
0
Dinsdag 10-05-2022 21.30 uur Team IDO Fysiotherapie Udenhout
17
-
0
Vrijdag 13-05-2022 20.00 uur Vakgarage Olislagers Fysiotherapie Udenhout
8
-
5
21.00 uur BeMo/Mathijssen DTE Fuerza
7
-
4
Dinsdag 17-05-2022 21.30 uur ZVT Golazo Team IDO
1
-
7